Wellness konzultácia

25 eur / 40 min.

Nastavenie plánu, osobité odporúčania (po)užívania esenciálnych olejov Doterra na základe konzultácie a vašich potrieb. Používam viacero metód pre čo najpresnejší a najefektívnejší výber pre vás vhodných silíc.

Poradenstvo

v prípade nákupu EO Doterra poradenstvo v rozsahu 15min ZDARMA (telefonicky, mailom, cez messenger po dohodnutí termínu)

Aromatouch technika

27 eur

Technika Aroma Touch je špecifická forma holistického liečenia, vyvinutá Dr. Davidom Hillom, ktorá podporuje a napomáha k ľahkému dosiahnutiu životnej pohody.

Ošetrenie prostredníctvom aplikácie špeciálnych esenciálnych olejov je vhodné pri zdravotných problémoch spôsobených stresom, toxicitou v tele, zápalom či autonómnou nerovnováhou.

Ďalšie účinky aromaterapeutickej masáže:

  • podporuje imunitný systém
  • dokonale zrelaxuje celé telo
  • redukuje zápal v tele
  • podporuje homeostázu (rovnováha medzi telom a mysľou) a pre tých, ktorí ju dostávajú je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca
  • poskytuje pomoc pri napätí, pri úľave od stresu
  • upokojuje bolesti svalov, povzbudzuje a obnovuje činnosť svalov
  • zlepšuje cirkuláciu krvi

Voňavé čísla

30 eur / 15 ml

vytvorím pre vás špecificky koncipovanú kompozíciu esenciálnych olejov terapeutickej kvality. Podporí vás pri výzvach vašej osobnej štvrťročnej vibrácie a pomôže zvládnuť nežiaduce emócie, ktoré vás v tomto období môžu zasiahnuť.

Moni-spurna-bylinkovy-atelier (8)

Kódy života - numerológia

50 eur / 1 hodina + nahrávka

Numerológia Slnka v srdci – výpočet a výklad (online, aby ste mali nahrávku nášho sedenia a mohli ste sa k nej kedykoľvek vrátiť)

 

Sebapoznanie cez reč čísel a dátum narodenia. V osobnom numerologickom rozbore sa dozviete, aké sú vaše dary, vnútorná psychika, vek vašej duchovnej dospelosti, akú máte osobnú ročnú a štvrťročnú vibráciu – jej dary i výzvy.., aký je plán vašej duše, jej výzvy, či možné zranenia. Predovšetkým však aj to, aké máte životné poslanie a aký je kľúč k jeho naplneniu.

 

Z osobnej skúsenosti viem, že vydať sa na cestu seba-poznania je prvým krokom k spokojnému a vyrovnanému životu. Keď sa na svoj život pozriete cez Kódy života, pochopíte, prečo sa vám diali určité veci, prečo sa vám stále stále v živote objavujú konkrétne pocity a aj to, že všetko je presne tak, ako má byť.

 

Transformačná terapia

75 eur / 2 – 2,5 hod. + nahrávka

Obsahuje výklad Kódov života, základné poznanie vášho Human designu a konkrétne tipy, ako tieto informácie implementovať do života s využitím mnou vybranej terapeutickej techniky pre ľahší krok k vašej zmene.

Na základe skúseností klientov, spätných väzieb a vlastného pocitu vám odporúčam využiť práve túto formu spolupráce, pretože je bránou k vedomému životu a osvetleniu vašej životnej cesty. Odporúčam v prípade, že neviete kadiaľ ďalej – rozsvietime svetielko, aby ste sa nestratili.

Konzultácia je vynikajúcim nástrojom aj pred podnikateľky, ktoré chcú podnikať a nastavovať stratégie s využitím svojich darov, talentov a s ohľadom na svoje životné poslanie.

Terapia duše

90 eur / 2,5 hod.

Počas terapie sa pracuje s podvedomím klienta, kde má uložené rôzne strachy, presvedčenia, programy, zažité vzorce. Metóda je bezpečná a 100% účinná. Klient si celé sedenie pamätá a zmeny sa dejú na veľmi hlbokej úrovni.

Je možné vyriešiť niekoľko tém zároveň a každý, kto na terapiu prichádza, prinesie viac svetla do celého rodu, prežiari rodovú líniu. Cez pochopenie životných súvislostí terapia pomáha prostredníctvom absolútneho odpustenia sebe i druhým k slobode duše a otvorenému srdcu tak, aby sa každý mohol vrátiť sám k sebe, vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu a byť sám sebou.

Počas nášho stretnutia vám ukážem techniky, ako môžete so sebou ďalej pracovať aj v domácom prostredí. Budete si tak vedieť poradiť so situáciami, ktoré doteraz boli pre vás náročné a nepríjemné a začnete svoj život žiť s väčšou ľahkosťou a radosťou.

*Je ALTERNATÍVNOU formou terapie, nie klasickým akreditovaným psychoterapeutickým smerom.

Terapia Duše je vhodná pre:

–  dospelých a deti (od cca 12 rokov – záleží na povahe problému)

–  s mladšími deťmi sa pracuje prostredníctvom matky

–  mužov a ženy 

 NIE je vhodná pre:

–  drogovo závislé osoby

–  osoby užívajúce silné psychofarmaká

–  tehotné ženy

–  ľudí so schizofréniou a epilepsiou

–  ľudí neochotných prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

Terapia napomáha riešiť problémy na psychickej, ale i fyzickej úrovni (bloky, strachy, problémy s hojnosťou, plodnosťou, nízke sebavedomie, vzťahové problémy akéhokoľvek druhu, pracovné problémy a problémy v profesnom smerovaní, nadváhu, rôzne fyzické potiaže…).

K Terapii duše spravidla pripájam aj Kódy života (ktoré sa dajú objednať aj ako samostatná služba),  ktoré samotné vám ukážu vaše dary, výzvy, poslanie a kľúč k jeho naplneniu.

Terapia Duše nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť.

Objednajte sa

Transformujte svoje telo, myseľ a život ešte dnes.

Adresa

Monika Spurná
Sládkovičova 1509/17
96501 Žiar nad Hronom

Telefón

+421 948 365 907

E-mail

info @ bylinkovyatelier.sk