Ateliér duše

Môj život medzi bylinami, esenciálnymi olejmi a vysokovibračnými esenciami sa skutočne naplnil tvorivým potenciálom. Duša začala veľmi presne reagovať cez telo tak, ako sa mi to nestávalo nikdy predtým. Alebo, (čo je pravdepodobnejšie), som si to nevšimla, alebo si to nepamätám 🙂

Zrazu som akosi vedela, ktorý podnet je pre mňa ten pravý, ktorý naopak nie. Vydala som sa ako správny prieskumník (môj profil vrámci Human design) na výpravu za vedomosťami a schopnosťami, ktoré ku mne patria. A duša tvorila a tvorí a vstrebáva všetko, čo vám mám odovzdať. Tak postupne vznikol Ateliér duše.

  • Priestor, kde sa duch môže prejaviť, lebo rozpozná svoje dary i výzvy.
  • Priestor, vďaka ktorému budete vedieť, ako naplniť svoj potenciál, v ktorom začnete sami tvoriť svoju novú realitu v súlade s vašou dušou, vesmírom/Bohom a prírodou.
  • Priestor, kde spolu posvietime na vaše tiene a zranenia a vy sami zrazu budete vedieť, aký dar vám do života mali priniesť. Odpovede sú ukryté v nás samých. Stačí zapáliť to malé svetielko, ktoré je v každom a vyživovať ho tak, aby silnelo a zrazu bude cesta životom jasnejšia a jasnejšia.

Čo vám prinášam

V Ateliéri duše sú starostlivo uložené služby k duhu vášho ducha, ako sú Kódy života (numerologický rozbor školy Slnko v srdci), Terapia s austrálskymi kvetovými esenciami, kde testovaním zistíme, pri ktorom orgáne, či emócii je potrebné navýšiť vibráciu, aby sa vám začali v živote diať „lepšie veci“ a Terapia duše novej doby, ktorá je veľmi účinná a pritom jemná metóda, pri ktorej sa dá zvládnuť naraz i viac problémov, a to bez nutnosti opakovane prežívať nepríjemné zážitky. 

Mojim najnovším, no veľmi prepracovaným projektom, je systém, ktorý prepája numerológiu a aromaterapiu, na základe ktorého dokážem vytvoriť špecificky koncipovanú kompozíciu esenciálnych olejov terapeutickej kvality priamo pre vás. Podporí vás pri výzvach vašej osobnej štvrťročnej vibrácie a pomôže zvládnuť nežiaduce emócie, ktoré vás v tomto období môžu zasiahnuť.

Objednajte sa

Transformujte svoje telo, myseľ a život ešte dnes.

Adresa

Monika Spurná
Sládkovičova 1509/17
96501 Žiar nad Hronom

Telefón

+421 948 365 907

E-mail

info @ bylinkovyatelier.sk