Môj príbeh

O mne

Volám sa Monika Spurná a mojou vášňou je okrem mojej rodiny aj príroda a práca s ľuďmi, ktorí sa rozhodli vystúpiť zo zóny komfortu a plniť si svoje sny o pohodovom a radostnom živote. To je paradox, že? Vystúpiť zo zóny komfortu a mať pohodový život. 🙂

Životné cesty ma doviedli k práci certifikovaného praktika Austrálskych kvetových esencií a postupom času som sa aktívne začala venovať aj aromaterapii. K bylinám a ich využívaniu v domácnosti som inklinovala odkedy si pamätám a často ich radím do odporúčaní aj v rámci konzultácií a terapií. U nás doma sú prírodné riešenia vždy to prvé, po čom siahnem.

Pracujem v online i offline priestore. Chvalabohu za obe možnosti. Offline milujem, pretože technológie ešte vôňu nedokážu preniesť a napĺňa ma radosťou, keď vidím, ako klienti odchádzajú z našich stretnutí oživení a plní entuziazmu. Lebo áno, toto s vami esenciálne oleje terapeutickej kvality dokážu spraviť. Online má zase nespornú výhodu v tom, že sa dokážeme prepojiť aj na diaľku ďalekú. Spôsoby diagnostiky sú dokonca možno niekomu príjemnejšie, keď sa o nepríjemných veciach, ktoré ho trápia môže napríklad rozpísať. Nakoniec, silice či esencie k nemu tak či tak dorazia priamo domov.

Moja garancia

Na svojej odbornosti neustále pracujem a snažím sa ju rozvíjať.

Austrálske kvetové esencie - certifikovaný praktik

Kurz kvantovania

Psychosomatika